Біловодська ОТГ долучилась до загальнодержавної програми з енергозбереження для населення

З метою фінансової підтримки жителів Біловодської ОТГ на проведення заходів з енергоефективності в житлових будинках прийнято Програму енергозбереження для населення Біловодської ОТГ Луганської області на 2018-2020 роки.

В рамках реалізації Програми укладено Угоду про співробітництво між управлінням економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради та Публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України».

Таким чином Біловодська ОТГ долучилась до реалізації загальнодержавної програми з енергозбереження, яка передбачає механізм відшкодування частини тіла кредиту, отриманого позичальниками на цілі з енергозбереження та енергоефективної модернізації житлових будинків у ПАТ «Державний ощадний банк України». Це означає, що всі бажаючи відтепер відчують фінансову підтримку не тільки держави, а і місцевої влади, отримавши компенсацію з бюджету ОТГ смт. Біловодськ у розмірі 5 відсотків від розміру суми кредиту, але не більше 3 тис. грн. за одним кредитним договором.

Реалізація заходів Програми дозволить створити комплексний фінансово-економічний механізм стимулювання впровадження населенням енергозберігаючих заходів за рахунок поєднання власних коштів та бюджету ОТГ смт. Біловодськ.

За довідками звертайтесь до відділення Ощадбанку або в Контакт-центр за тел.: 2-03-50; +38 (050) 0855005