«Здорове покоління – наше майбутнє!»

Громадська організація «Дивокрай-2008»  є активною організацією і завжди приймає  участь у різноманітних  конкурсах та зустрічах, не залишаючись осторонь проблем соціального розвитку своєї громади.

Черговою перемогою ГО «Дивокрай-2008» стала перемога у конкурсі міні-ініціатив в сфері зміцнення громадської безпеки від Програми Розвитку ООН. Їх проект «Створення кімнати безпеки та здоров’я для дітей, молоді та людей поважного віку в Новолимарівському будинку культури» було відібрано для фінансування в рамках реалізації проекту ПРООН «Верховенство права та правосуддя на рівні громад в Луганській та Донецькій областях».

Отриманий грант від організаторів конкурсу було спрямовано на придбання спортивного обладнання та інвентарю, яке встановлено в приміщенні будинку культури в с. Новолимарівка.

Відтепер мешканці громади мають змогу займатися спортом та проводити свій вільний час з користю.

Активісти ГО «Дивокрай-2008» зробили добру справу, але на цьому не зупиняються та продовжують активний пошук можливих джерел залучення коштів. Бажаємо їм успіхів та реалізації нових цікавих проектів!