Оголошення

У зв’язку із внесенням змін до Положення про Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області об’єднаної територіальної громади, керуючись наказом відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради № 153 від 11.05.2018, повідомляємо про скасування проведення конкурсного відбору на посаду директора Біловодської гімназії, який був оголошений 25 квітня 2018 року на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради.

Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора Біловодської гімназії, яке було опубліковано 25.01.2018 року на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради, вважати недійсним.