Оголошення

Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області оголошує конкурс на право оренди майна Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади, що знаходиться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області, а саме – частини гаража Біловодської гімназії, площею 69,03 кв.м., місцезнаходження якого: 92800, Луганська область, смт. Біловодськ, вул. Біловодська 148-А з метою надання послуг для підготовки учнів авто професій.

Конкурсні пропозиції від фізичних та юридичних осіб про оренду відповідного майна приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, 103, тел. (06466) 9-26-97.

Пропозиції надаються у конвертах з написом „На конкурс”. Конверт повинен містити:

– перелік документів, поданих у запечатаному конверті;

– проект договору оренди із зобов’язанням щодо виконання умов Конкурсу;

– додаткові пропозиції до договору оренди;

– гарантії виконання умов конкурсу щодо здійснення певних видів ремонтних робіт та робіт з благоустрою території або участі в зміцненні матеріальної бази об’єкту оренди, в строк, не більший, ніж строк оренди;

– робочий план з підготовки учнів авто професій.

Разом із конвертом претендент подає заяву на участь у Конкурсі, де зазначає:

– відомості про фізичну або юридичну особу, адресу та контактний телефон;

– назву, місцезнаходження та площу об’єкту, на оренду якого він претендує;

– що з умовами та порядком проведення Конкурсу він ознайомлений;

– виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– довідку від учасника конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Останній строк подачі заяви 31 травня 2018 року об 10.00.