В рамках інформаційної кампанії з популяризації нової в Україні форми сімейного виховання – патронату,  15 травня в міжнародний день сім’ї у Біловодській об’єднаній територіальній громаді були проведені групові заходи. У Литвинівському та  Городищенському старостинських округах відбулися пізнавальні лекції на теми: «Сімейні форми виховання», «Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні». Також серед педагогічних колективів  Євсузької школи та Біловодського професійного аграрного ліцею була проведена лекція на тему: «Патронат як форма сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування». Під час групових заходів спеціалісти Біловодського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  формували позитивну громадську думку щодо забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації  дітей в умовах патронатної сім’ї. Учасникам заходів було надано інформаційні послуги та інформаційно – просвітницький матеріал.