Вивчення механізму впровадження міжмуніципального співробітництва територіальних громад на прикладі кращих практик Полтавської області

З 2 по 6 квітня 2018 року представники об’єднаних територіальних громад Луганської та Донецької областей взяли участь у навчальному візиті до Полтавської області, який було організовано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Програма відновлення та розбудови миру», який реалізується ПРООН в Україні за організаційної підтримки Полтавського Ресурсного центру розвитку громад та Полтавської обласної державної адміністрації. Від Біловодської ОТГ у навчальному візиті взяла участь Мурашова Тетяна, головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку і торгівлі.  

Під час заходу представники прогресуючих громад Полтавської області поділилися досвідом  щодо об’єднання територіальних громад, залучення  та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги,  практики впровадження механізмів співпраці з громадськістю, органами влади та бізнесовими структурами.

Особливо було акцентовано увагу  на  використанні механізмів міжмуніципального співробітництва спрямованого на розвиток територіальних громад шляхом реалізації спільних та власних ініціатив, а також децентралізацію та залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги органами місцевого самоврядування. 

Досягнення сталого економічного розвитку територій  можливе шляхом налагодження співробітництва територіальних громад та впровадження інноваційних методів співробітництва.

Дякуємо організаторам за можливість вивчення позитивного досвіду впровадження спільних проектів та демонстрування роботи механізму міжмуніципального співробітництва на прикладі об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *