У Великодню ніч

У Великодню ніч Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков  та помічник народного депутата України С.В. Шахова Володимир Гніденко взяли участь у святковому богослужінні в Свято – Троїцькому храмі, яке провів Протоієрей Георгій Благочинний Біловодського округу, настоятель храму Святої Трійці.

«Бажаю вам, браття і сестри, щоб наш Спаситель кожному з вас послав в серця мир та радість. Щоб він дарував нашій Україні спокій і мирне небо над головою. Ми постійно молимося за те, щоб Господь нам допоміг пройти випробування так само, як пройшов він їх. Адже після подолання перешкод настала радість Воскресіння. Сьогодні ми просимо, щоб воскресла вся українська нація, щоб ми пробудились від тяжкого сну і зрозуміли, хто ми на цій Землі. Нехай в цей світлий день Великодня радість цілком заповнить наші серця. І назавжди перебуватиме в наших домівках та наших сім’ях. Миру всім нам! Миру нашій землі! Христос Воскрес!», – звернувся до присутніх священнослужитель.

Великдень – це величне Свято в історії людства. Найулюбленіше й шанованіше в нашому народі. Світле Христове Воскресіння – це найважливіша перемога життя над смертю, і добра над злом, наше очищення від негідних помислів. Господь явив нам Велику милість, вказавши нам шлях до Вічного життя, тим самим, давши нам Велику надію. Христос Воскрес!

Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков вітав вірян з Великим Воскресінням Христовим: «Шановні жителі Біловодщини! Прийміть мої найщиріші вітання з чистим і світлим святом Пасхи! Бажаю всім , миру і добра! Великдень єднає нас у спільних почуттях віри, надії та любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки. Нехай Господь завжди оберігає Вас і Ваших рідних! Щиро зичу, аби усі дні Великодніх свят були для вас справді урочистими, світлими, добрими, у затишному родинному колі, за щедрим столом. Не варто носити у серці образи один на одного, бо цей тягар дуже неприємний і важкий. Позбудьмося його, особливо у ці урочисті Великодні дні, коли радість Пасхальної благодаті буде наповнювати кожного. Простімо один одному, і тоді Бог зійшле його й нам. Христос Воскрес! »

Всі віряни отримали від народного депутата України Сергія Володимировича Шахова великодні подарунки – святкові кулічі та вітальні листівки.