У Великодню ніч

У Великодню ніч Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков  та помічник народного депутата України С.В. Шахова Володимир Гніденко взяли участь у святковому богослужінні в Свято – Троїцькому храмі, яке провів Протоієрей Георгій Благочинний Біловодського округу, настоятель храму Святої Трійці.

«Бажаю вам, браття і сестри, щоб наш Спаситель кожному з вас послав в серця мир та радість. Щоб він дарував нашій Україні спокій і мирне небо над головою. Ми постійно молимося за те, щоб Господь нам допоміг пройти випробування так само, як пройшов він їх. Адже після подолання перешкод настала радість Воскресіння. Сьогодні ми просимо, щоб воскресла вся українська нація, щоб ми пробудились від тяжкого сну і зрозуміли, хто ми на цій Землі. Нехай в цей світлий день Великодня радість цілком заповнить наші серця. І назавжди перебуватиме в наших домівках та наших сім’ях. Миру всім нам! Миру нашій землі! Христос Воскрес!», – звернувся до присутніх священнослужитель.

Великдень – це величне Свято в історії людства. Найулюбленіше й шанованіше в нашому народі. Світле Христове Воскресіння – це найважливіша перемога життя над смертю, і добра над злом, наше очищення від негідних помислів. Господь явив нам Велику милість, вказавши нам шлях до Вічного життя, тим самим, давши нам Велику надію. Христос Воскрес!

Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков вітав вірян з Великим Воскресінням Христовим: «Шановні жителі Біловодщини! Прийміть мої найщиріші вітання з чистим і світлим святом Пасхи! Бажаю всім , миру і добра! Великдень єднає нас у спільних почуттях віри, надії та любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки. Нехай Господь завжди оберігає Вас і Ваших рідних! Щиро зичу, аби усі дні Великодніх свят були для вас справді урочистими, світлими, добрими, у затишному родинному колі, за щедрим столом. Не варто носити у серці образи один на одного, бо цей тягар дуже неприємний і важкий. Позбудьмося його, особливо у ці урочисті Великодні дні, коли радість Пасхальної благодаті буде наповнювати кожного. Простімо один одному, і тоді Бог зійшле його й нам. Христос Воскрес! »

Всі віряни отримали від народного депутата України Сергія Володимировича Шахова великодні подарунки – святкові кулічі та вітальні листівки.

Вивчення механізму впровадження міжмуніципального співробітництва територіальних громад на прикладі кращих практик Полтавської області

З 2 по 6 квітня 2018 року представники об’єднаних територіальних громад Луганської та Донецької областей взяли участь у навчальному візиті до Полтавської області, який було організовано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Програма відновлення та розбудови миру», який реалізується ПРООН в Україні за організаційної підтримки Полтавського Ресурсного центру розвитку громад та Полтавської обласної державної адміністрації. Від Біловодської ОТГ у навчальному візиті взяла участь Мурашова Тетяна, головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку і торгівлі.

Під час заходу представники прогресуючих громад Полтавської області поділилися досвідом  щодо об’єднання територіальних громад, залучення  та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги,  практики впровадження механізмів співпраці з громадськістю, органами влади та бізнесовими структурами.

Особливо було акцентовано увагу  на  використанні механізмів міжмуніципального співробітництва спрямованого на розвиток територіальних громад шляхом реалізації спільних та власних ініціатив, а також децентралізацію та залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги органами місцевого самоврядування.

Досягнення сталого економічного розвитку територій  можливе шляхом налагодження співробітництва територіальних громад та впровадження інноваційних методів співробітництва.

Дякуємо організаторам за можливість вивчення позитивного досвіду впровадження спільних проектів та демонстрування роботи механізму міжмуніципального співробітництва на прикладі об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

7 квітня 2018 року в спортивному залі Євсузького ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся весняний кубок Луганської області з волейболу серед чоловічих команд. У турнірі брали участь спортсмени з Біловодська, Сєвєродонецька, Старобільська і Євсуга.

Турнір відкрили директор Євсузької школи Л.М. Комлик, виконавчий директор ФВЛО О.В. Мирошник, в.о. старости Євсузького старостинського округу В.І. Мороз. Вони привітали всіх з наступаючими святами та побажали спортсменам удачі в майбутньому змаганні.

Турнір пройшов у дружній теплій атмосфері, за підтримки місцевих уболівальників, які вболівали за свою та інші команди.

За підсумками турніру, місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда Біловодська,

2 місце – команда Старобільська,

3 місце – команда Євсуг,

4 місце – команда Сєвєродонецька.

Другий раз за збірну Біловодська зіграв наймолодший учасник турніру 14-річний Кирило Карпов, продемонструвавши хорошу впевнену гру. Бажаємо спортсмену подальших успіхів і великих перемог!

Федерація волейболу Луганської області висловлює

подяку організаторам, уболівальникам і всім тим, хто брав участь у цьому турнірі.