30 березня заступник голови Біловодської селищної ради об’єднаної територіальної громади, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко  провів  прийоми  громадян у селах Брусівка та Литвинівка.

У виїзному прийомі взяли участь начальник  відділу  освіти  виконкому селищної ради Катерина Бас, головний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Макаренко та фахівець із соціальної роботи Біловодського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Тетяна  Стовбур.

Під час зустрічі було розглянуто декілька колективних та особистих звернень. Мешканців сел турбували такі питання, як відкриття Литвинівського дошкільного навчального закладу, надання матеріальної допомоги європейськими благодійними фондами, будівництво  дитячого майданчика, ремонт закладів культури,  пільги для багатодітних сімей та людей з обмеженими можливостями, надання матеріальної допомоги на лікування,   перерахунок пенсій, та виплату аліментів.

На прийомі  були присутні також депутати   Біловодської селищної ради  С.Брус та В.Матюшко, депутати районної ради А.Засько та С.  Ліманов та  виконуючі обов’язки старости с.Брусівка , С.Дяченко і  с.Литвинівки М.Бабічев.

За результатами зустрічі  заступник голови доручив відповідним структурним підрозділам виконкому селищної ради опрацювати звернення  громадян та знайти шляхи вирішення поставлених питань.

Після проведення прийомів громадян , Гніденко В.О.   відвідав  та ознайомився з роботою відділення «Укрпошти», фельдшерсько-акушерського пункту  села Брусівки, Литвинівську загальноосвітню школу,  сільський  будинок культури та бібліотеку.

На запрошення ієрея Едуарда представники селищної ради відвідали Свято-Покровський храм .