0
10

20 травня 2019 року відбувся виїзний прийом громадян керівництвом Біловодської селищної ради у Городищенському старостинському окрузі, у заході приймали участь – селищний голова Едуард Олєйніков, секретар ради Віктор Кучеров, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Лілія Полторак, керівники структурних підрозділів селищної ради та її виконавчого комітету. Також були присутні голова громадської організації   «Гродище вперед»  Олена Літвіщенко, депутат Біловодської селищної ради Максим Артюшенко  та представники ПрАТ «АГРОТОН» відділення «Городище. За рядом порушених питань було досягнуто домовленостей з ПРАТ «АГРОТОН» щодо спільних дій в окрузі. По  всім запитання мешканців було надано роз’яснення та  консультації, а також дано певні доручення структурним підрозділам Біловодської селищної ради та її виконавчого комітету.