Засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 грудня 2018 року заступник селищного голови Володимир Гніденко провів чергове, останнє в 2018 році, засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто 10 заяв батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів.

Ухвалено рішення призначити опіку над двома малолітніми дітьми, матір яких померла в листопаді поточного року.

Мультидисциплінарною командою, склад якої затверджено на попередньому засіданні комісії, розроблено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що затверджені на засіданні комісії.

На засідання також була запрошена матір малолітньої дитини, яка ухиляється від виконання батьківських обов’язків. Громадянка неодноразово притягувалася до адмінистративної відповідальності за фактом ухиляння від виконання батьківських обов’язків, перебування в стані алкогольного сп’яніння в громадських місцях, дрібне хуліганство. Сім’я перебуває на соціальному супроводі в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді, проте  рекомендації фахівця із соціальної роботи не виконуються. Матері малолітньої дитини запропоновано працевлаштуватися, пройти курс лікування від алкогольної залежності.

Питання щодо вирішення спору між батьками малолітньої дитини щодо визначення її місця проживання перенесено на наступне засідання комісії в зв’язку з неявкою однієї сторони спору.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here