0
7

10 червня 2019 року до селищного голови Едуарда Олєйнікова завітали гості – учні Біловодського ОЗЗСО, такі зустрічі вже стають традиційними. Едуард Миколайович завжди відкритий до спілкування, особливо з молодим поколінням, адже вони наше майбутнє. До того ж селищна рада працює над залученням молоді до прийняття управлінських рішень, на меті є створення молодіжної ради. Селищний голова розповів про основні завдання та повноваження органів місцевого самоврядування та відповів на запитання підлітків, поцікавився майбутнім вибором професій. В ході бесіди було порушено питання дозвілля молодого покоління та досягнуто певної домовленості щодо участі активу  молоді в організації власного дозвілля.